❗❗NOWY TERMIN: 4-6 listopada 2021 ❗❗ Przetestuj najnowsze maszyny i urządzenia topowych producentów w terenie❗❗  

Organizator:

Aktualności

25-10-21 Impact’21 w Poznaniu

Dwa dni dyskusji o najważniejszych wyzwaniach współczesności, inspirujące spotkania i niebanalni mówcy – w środę w Poznaniu rozpoczyna się Impact’21. Po raz pierwszy gościć będzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

20-10-21 Historia Polski z ponad miliona klocków LEGO

Od 22 października 2021 na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można zwiedzać HistoryLand – angażującą opowieść o najważniejszych wydarzeniach z historii Polski zbudowaną z ponad miliona klocków LEGO®!

Zobacz więcej

15-09-21 Nowy robot CEORA od Husqvarna

Robot Husqvarna CEORA™ do autonomicznej i wydajnej pielęgnacji trawników. W sierpniu br. firma Husqvarna – pionier i lider innowacji w dziedzinie automatycznego koszenia – wprowadziła na polski rynek robota koszącego CEORA™ do autonomicznej i wydajnej pielęgnacji dużych trawników o powierzchni nawet...

Zobacz więcej

15-09-21 Najnowsze wydanie Lidera Biznesu (1)

Duże zainteresowanie targami ogrodniczymi, m.in. zbliżającą się GARDENIĄ, dowodzi znakomitej kondycji naszej rodzimej branży, która z pewnością będzie mogła zaliczyć rok 2021 do bardzo udanych – włącznie z rozpoczynającym się właśnie sezonem jesiennym! O ważnych w tym okresie kategoriach produktowych...

Zobacz więcej

15-09-21 Liczy się działanie - Sprzątanie świata 2021

Już 18 września (sobota) zapraszamy mieszkańców Poznania z rodzinami na wspólne sprzątanie terenów zielonych w Poznaniu.

Zobacz więcej