Organizator:

Aries Power Equipment - karczownice Orec i ridery ZeroSkręt WALKER

Podziel się

Aries Power Equipment od ponad 30 lat wprowadza na polski rynek nowoczesną, niezawodną i wygodną technikę o najlepszych parametrach użytkowych. Jest dziś zaufanym dostawcą maszyn i urządzeń renomowanych na świecie marek dla użytkowników profesjonalnych, indywidualnych, dla firm oraz instytucji. Kierując się jakością bez kompromisów, firma tworzy ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań rynku. Od trzech dekad, firma jest Generalnym Dystrybutorem maszyn i urządzeń Honda w Polsce i stale poszerza ofertę o produkty znanych i cenionych za jakość marek producentów. Obecnie firma jest także Generalnym Dystrybutorem karczownic Orec, wysokoprężnych silników Kubota, maszyn budowlanych Mikasa i wyłącznym dystrybutorem ogrodowych riderów ZeroSkręt Walker produkowanych w USA.

Na pokazach maszyn GREEN AREA SHOW 2023 zaprezentuje wybrane kosiarko-karczownice Orec z grup maszyn rotacyjnych, bijakowych i traktorowych oraz ridery ZeroSkręt Walker.  

Karczownice Orec to maszyny produkowane w 100% w Japonii i użytkowane w 28 krajach. Maszyny te są wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiań, a ich głównym wyróżnikiem są ostrza - wyjątkowo wytrzymałe, wykonane z hartowanej stali według japońskich standardów.

Wszystkie karczownice są przeznaczone do intensywnej pracy przez wiele lat, dlatego zbudowane są na solidnej konstrukcji ramowej, wyposażone w niezawodne silniki Honda lub Kawasaki, skrzynie biegów z blokadą mechanizmu różnicowego. Modele różnią się szerokością roboczą, systemem tnącym i przekładnią. Największe maszyny, karczownice traktorowe, wyposażone są w przekładnię hydrostatyczną, pompę hydrauliczną i szerokie koła, a dwie z nich są też wyposażone w ruchome ramię boczne z odrębnym systemem tnącym: RMK 151 w 1 ramię, RM60 W – w 2 ramiona boczne.

Podczas GREEN AREA SHOW 2023 będzie można też przetestować ogrodowe ridery ZeroSkręt WALKER służące do koszenia trawników średniej i dużej powierzchni. Są to wyjątkowo zwinne i wydajne maszyny z koszem lub bez, o konstrukcji ramowej (spawana) zawierającej podzespoły najwyższej jakości, wyposażone w silniki dużej mocy oraz praktyczny system wymiennych kosisk przednich – każda kosiarka współpracuje z kilkoma typami kosisk zbierających, z wyrzutem bocznym lub mulczujących. Kosiska są skonstruowane z myślą o efektywności koszenia i łatwej obsłudze, dlatego zastosowano w nich system odchylania kosiska do góry, który zapewnia łatwy dostęp do ostrzy i bezpieczną konserwację noży oraz obudowy. Prace konserwatorskie ułatwiają też nadwozia typu Tilt-Open i Tilt-Up umożliwiające szybki dostęp do silnika i układu napędowego.

 www.mojahonda.pl, www.orec.pl , www.kosiarki-walker.pl

KUP BILET Więcej o firmie