Organizator:

Biuro Handlowe Ruda z markami Kobelco i Vermeer

Podziel się

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Biuro Handlowe Ruda będzie obecne na nadchodzących targach Green Area Show!

Zapraszamy w imieniu Załogi BH Ruda!:

Chociaż dostępność formalnych garniturów i krawatów nie jest obowiązkowa na targach, to jednak przynosimy ze sobą naszą pełną pasji ekipę, gotową na ciekawe rozmowy i prezentację naszych fantastycznych maszyn.

Jeśli macie ochotę na luz, konwersacje przy kawie i możliwość dowiedzenia się więcej o naszych produktach w przyjaznej atmosferze, to jesteśmy dokładnie tym, czego szukacie! Zapraszamy serdecznie na stoisko! 

Na stoisku BH RUDA znajdziecie mini koparki Kobelco:

Model SK17 charakteryzuje się imponującą mocą w kompaktowej formie, stabilnością podczas pracy, solidną konstrukcją i trwałością, mając na celu minimalizowanie przestojów. Jego duża zdolność do kopania połączona z doskonałą zwrotnością i wytrzymałością przekłada się na efektywną wydajność i długą żywotność maszyny, zapewniając tym samym ekonomiczną eksploatację.

Minikoparka modelu SK28 rozszerza swoje możliwości, wprowadzając nowe innowacje w segmencie minikoparek, oferując praktyczne korzyści dla użytkowników. Dzięki nowemu trybowi oszczędzania energii można jeszcze bardziej zredukować zużycie paliwa, a zaawansowany system chłodzenia iNDr zapewnia nie tylko cichą pracę, ale także skuteczną ochronę przed pyłem i kurzem.

Kabina operatora została zaprojektowana z myślą o przestrzeni, bezpieczeństwie i wygodzie operatora, zapewniając jednocześnie doskonałą widoczność. Dzięki tym innowacjom maszyna osiąga wyższą wydajność, zachowując pełną manewrowość na krótkich dystansach i tworząc spokojne środowisko pracy.

Do zobaczenia na Green Area Show!

KUP BILET więcej o firmie