Organizator:

Dlaczego warto zostać wystawcą?

Podziel się

Druga edycja Targów Green Area Show zbliża się wielkimi krokami. Już w dniach 4-6 listopada na terenie MTP w Poznaniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w branży ogrodniczej.

Dlaczego warto wziąć udział? Targi GAS to doskonała okazja na przeprowadzenie bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy, ale także czas na to, by pozyskać nowych partnerów biznesowych. Nie ma bowiem bardziej sprzyjającego miejsca niż otoczenie targowe.

Green Area Show to także możliwość wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów oraz promowania ich wśród profesjonalistów. Premiery targowe cieszą się ogromną popularnością, która sprzyja również wysokiej sprzedaży. Spotkanie w Poznaniu to również idealny moment na śledzenie najnowszych trendów branżowych oraz wymianę poglądów. Targi GAS są także szansą na pozyskanie bezpośrednich opinii od odbiorców na temat marki oraz przeprowadzenie działań marketingowych mających na celu umacnianie wizerunku firmy na rynku. Warty wspomnienia jest również fakt, iż targi mogą stać się pretekstem do przeprowadzenia badań rynku w zakresie planów konkurencji i zbadania ich oferty. Należy pamiętać, że Green Area Show to nie tylko czas spotkań biznesowych, ale również sposobność na przeprowadzenie rozmów z głównymi przedstawicielami branży ogrodniczej i komunalnej. Wiemy bowiem, że nic tak nie buduje relacji, jak rozmowy kuluarowe, które będzie można przeprowadzić w specjalnie przygotowanej strefie VIP.

NAPISZ TERAZ i zajmij najlepszą lokalizację dla Twojego pokazu!

Aby dołączyć do grona wystawców GREEN AREA SHOW napisz do nas lub wypełnij formularz online, a my skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów!

FORMULARZ KONTAKTOWY KONTAKT MAILOWY