Organizator:

DZIĘKUJEMY ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

Podziel się

Dziękujemy za udział, za zaufanie oraz za wsparcie przy tworzeniu pionierskiego wydarzenia w branży ogrodniczej!

W I edycji Targów wzięło udział ponad 1700 uczestników. Wśród odwiedzających znaleźli się między innymi przedstawiciele zakładów komunalnych, renomowane punkty dealerskie, zarządcy zieleni miejskiej, właściciele czołowych centrów ogrodniczych, przedsiębiorstwa projektujące i wykonujące ogrody, a także szkółkarze i właściciele gospodarstw ogrodniczych czy zarządcy dróg.

Dziękujemy za Państwa obecnośc i zaangażowanie, dzięki którym GREEN AREA SHOW ma szansę na rozwój i miano jednego z najbardziej kluczowych wydarzeń  w branży ogrodniczej w naszym kraju, szczególnie w sektorze maszyn, urządzeń i narzędzi. Mamy nadzieję, że Państwa obecność przełożyła się na owocne kontrakty, które kiełkować będą w najbliższej przyszłości. Cały czas jesteśmy otwarci na Państwa uwagi
i sugestie, które są dla nas cennym źródłem informacji oraz motywacją do dalszych działań.  Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by w niedalekiej przyszłości przygotować wydarzenie, które jeszcze bardziej spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia w 2020 roku!