Organizator:

Green Area Show odbędzie się wspólnie z EKO-LAS

Podziel się

Green Area Show odbędzie się wspólnie z Targami Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS - dzięki temu zwiedzający będą mieli możliwość zobaczyć jeszcze więcej nowości, szerzej rozeznać się w branży i zyskać nowe kontakty!

Targi EKO-LAS to:

- prezentacje maszyn leśnych i urządzeń dla leśnictwa
- szeroka oferta usług dla leśnictwa i przemysłu drzewnego
- setki profesjonalistów z branży leśnictwa, obrotu i przetwórstwa drewna
- reprezentanci władz lokalnych oraz leśnictw, nadleśnictw oraz Dyrekcji Lasów Państwowych
- spotkania, debaty i dyskusje branżowe
- pokazy maszyn przy pracy na poligonie leśnym

Po raz kolejny tysiące profesjonalistów z branży leśnej spotkają się na największym wydarzeniu poświęconym tej branży w tej części Europy. Formuła targów, obejmująca demonstracje maszyn pracujących w prawdziwym terenie, przyciąga tłumy zwiedzających i czyni imprezę doskonałym miejscem do prezentacji oferty produktów i usług.

Ostatnia edycja targów EKO-LAS, która odbyła się w 2021 roku w Mostkach k/Świebodzina, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony zwiedzających, jak i mediów. Ofertę zaprezentowało niemal 100 wystawców. W ciągu trzech dni ekspozycję targową obejrzało 5 000 gości z Polski i zagranicy. Wśród fachowców obecni byli przedstawiciele przedsiębiorstw leśnych, zakładów usług leśnych, nadleśnictwa, wydziałów gospodarki komunalnej urzędów miast i gmin, przedsiębiorstw energetycznych, a także dyrekcji dróg publicznych.

Bilet na Targi EKO-LAS będzie uprawniał do wejścia na teren ekspozycji EKO-LAS.

ZOBACZ WIĘCEJ