Organizator:

Iseki w gronie wystawców

Podziel się

Z radością informujemy, iż do grona wystawców dołączyła firma Iseki - producent ciągników rolniczych i komunalnych, profesjonalnych kosiarek do trawy oraz różnorodnych akcesoriów.

Profesjonalne produkty do pielęgnacji krajobrazu o utrzymania czystości – tym zajmuje się w ISEKI od 1926 roku. Od tego czasu ich portfolio stale rośnie. Aktualnie ma w ofercie ciągniki rolnicze i komunalne, profesjonalne kosiarki do trawy oraz różnorodne akcesoria. W tym długim czasie urosła też wiedza firmy  o technologii i o klientach. Od samego początku ISEKI wykorzystuje każdą szansę na poznanie potrzeb użytkowników. Dzięki nowym technologiom, innowacyjnym produktom, dbałości o środowisko i zrównoważonemu rozwojowi w zakresie ekonomii, ekologii odnosi sukces. Dziś ISEKI jest jednym z wiodących dostawców w Japonii i Europie i jest uznawany za wyspecjalizowanego producenta z kompletnym rozwiązaniem systemowym dla wielu klientów.

Maszyny ISEKI są ważnym i nowym impulsem dla poprawy wydajności pracy również w Polsce. Zanim oryginalny produkt z Japonii trafi do Polski, poświęcamy im średnio 60+ godzin na montaż w Niemczech. Po tym procesie idealnie pasują do polskiego rynku. Sprytnie przemyślane, zaimplementowane w szczegółach. Japońska precyzja połączona z niemiecką pomysłowością.

Już dziś serdecznie zapraszamy na stoisko naszego wystawcy na Targach GREEN AREA SHOW w Poznaniu!