Organizator:

Jedno z kluczowych wydarzeń dla sektora ogrodniczego już we wrześniu

Podziel się

II edycja targów GREEN AREA SHOW odbędzie się w dniach 3 - 5 września w Warszawie. Dzięki pokazom maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych czy komunalnych w działaniu impreza plasuje się na pierwszym miejscu w Polsce.

Nowości live

Już we wrześniu Tor Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu zamieni się w arenę prezentacji produktów firm z sektora maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych.  Organizatorzy ponownie spodziewają się zainteresowanych zwiedzających, wśród których będą zarządcy zieleni miejskiej, przedstawiciele renomowanych punktów dealerskich, architekci krajobrazu oraz firmy zajmujące się wykonawstwem ogrodów, właściciele ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, właściciele centrów ogrodniczych i pracownicy sieci handlowych, a także szkółkarze i właściciele gospodarstw ogrodniczych oraz zarządcy dróg. Nowością będzie oferta dla profesjonalistów  zajmujących się  pielęgnacją terenów cmentarnych, obiektów sportowych takich jak boiska i stadiony, czy stoki narciarskie oraz kupców z zagranicy. Jeden dzień dedykowany będzie klientom prywatnym.

Wiedza i networking – tak robi się biznes

W ramach Targów Green Area Show odbędzie się II Forum Zarządcy Zieleni, które wzorem ubiegłej edycji zostanie przygotowane we współpracy z wydawnictwem Abrys. Organizatorzy zapraszają na konferencję, warsztaty i konsultacje ze specjalistami oraz spotkanie umożliwiające networking między wystawcami a zarządcami zieleni oraz przedstawicielami zakładów komunalnych.