Organizator:

Kolejna edycja targów Green Area Show już we wrześniu!

Podziel się

Już 3-5 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie odbędzie się druga edycja wydarzenia skierowanego do profesjonalistów branży ogrodniczej – Targi Green Area Show 2020.

 

Podczas pierwszej edycji targów w wydarzeniu wzięło udział ponad 1700 uczestników, wśród których znaleźli się przedstawiciele zakładów komunalnych, zarządcy zieleni miejskiej, właściciele czołowych centrów ogrodniczych, przedsiębiorstwa projektujące i wykonujące ogrody, a także szkółkarze i właściciele gospodarstw ogrodniczych czy zarządcy dróg.

Wzorem poprzedniej edycji podczas targów będziemy mogli zobaczyć nowe rozwiązania technologiczne stosowane w ogrodnictwie w tym prezentacje maszyn na terenie otwartym, które cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas pierwszej edycji Green Area Show.  To właśnie dynamiczne pokazy są charakterystycznym elementem targów. Dzięki nim osoby zainteresowane kupnem mają możliwość poznać maszynę podczas jej pracy oraz przetestować ją osobiście.

Zakres tematyczny targów obejmuje wiele dziedzin branży ogrodniczej, na targach będzie można zobaczyć m.in. narzędzia i sprzęt ogrodniczy, maszyny i urządzenia do ogrodnictwa, maszyny, urządzenia i sprzęt do szkółkarstwa, maszyny i urządzenia komunalne, maszyny do profesjonalnej pielęgnacji pól golfowych, boisk i stadionów, materiał roślinny, nasienny nawadnianie i akcesoria do nawadniania.

Targi to dobra okazja do wymiany doświadczeń oraz wiedzy, którą można podzielić się w trakcie odbywających się prelekcji oraz panelów dyskusyjnych. Okazją do takich rozmów będzie odbywające się po raz drugi II Forum Zarządcy Zieleni organizowane przy współpracy
z redakcją miesięcznika „Zieleń Miejska” wydawany przez firmę Abrys, na którym zostaną poruszone najważniejsze tematy dotyczące branży ogrodniczej oraz gospodarowania przestrzenią zieleni miejskiej.

Ponadto podczas wydarzenia nie zabraknie także pokazów Federacji arborystów, którzy będą prezentować pracę „na drzewach” oraz chętnie odpowiedzą na zadane pytania udzielając przy tym porad dendrologicznych i prawnych.

Targi Green Area Show to ważne wydarzenie, które jest potrzebne branży ogrodniczej. Wielokrotnie podczas rozmów z ekspertami wielu
z nich wskazywało, że brakuje tego typu wydarzeń w Polsce. Targi odbywające się w tej formule są odpowiedzią na potrzeby stale zmieniającego się rynku.

GASHOW to przed wszystkim miejsce spotkań całej branży ogrodniczej. W trakcie odbywających się rozmów biznesowych, zgromadzeni zwiedzający mogą nawiązać nowe kontakty, pozyskać nowych kontrahentów a także sfinalizować umowy ze swoimi partnerami.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w targach, zachęcamy do kontaktu z zespołem Targów Green Area Show, który z pewnością opowie więcej o warunkach uczestnictwa i zaproponuje ofertę.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Green Area Show, 3-5 września widzimy się w Warszawie!

Więcej informacji jest dostępnych na stronie
www.gashow.pl