Organizator:

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej rozpoczęty!

Podziel się

Wydarzenie online dla profesjonalistów w branży ogrodniczej.

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej Online to wydarzenie, które łączy w sobie merytoryczne wykłady i spotkania biznesowe online. Codziennie, w godzinach 9.00-18.00 uczestnicy mają możliwość zaaranżowania spotkań biznesowych z partnerami i nawiązania relacji z potencjalnymi kontrahentami. Inteligentna platforma zaproponuje rozmówców tak, by połączyć ze sobą kupców ze sprzedawcami. W Kongresie wezmą udział m.in. W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o., Marolex, Agrecol, All Plants, Fiskars, Cellfast, Agaris, Eldrut, Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, Victus, Imago  i Gospodarstwo Szkółkarskie Ciepłucha. 

Wykłady i szkolenia obywać się będą w drugi i trzeci dzień Kongresu Liderów. Poprowadzą je eksperci, posiadający bogatą wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży i ogrodnictwa. Gościem specjalnym Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online będzie Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin. Wśród prelegentów pojawią się  również najwięksi eksperci w dziedzinie marketingu, social media oraz budowania strategii - Janina Bąk i  Artur Jabłoński, specjaliści z dziedziny handlu detalicznego w branży ogrodniczej – Robert Radkiewicz i Marek Borowiński, a także inni specjaliści z dziedziny marketingu i nowych mediów – Karol Leja, Sylwia Piskulska, Marta Orzechowska i Łukasz Cholewicki.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również wymiany poglądów liderów branży ogrodniczej. 25 lutego o godzinie 12.00 odbędzie się debata „Podsumowanie sezonu w branży ogrodniczej i pomysły na kolejny”. Porozmawiamy o tym, jak zmienił się konsument, jak branża ogrodnicza radziła sobie w wyjątkowym 2020 roku, obalimy mity na dotyczące branży ogrodniczej, a także podyskutujemy
o trendach w branży na rok 2021.

Dołącz do wydarzenia!
Kup bilet!