Organizator:

Maszynowa oferta na Gardenii 2022

Podziel się

Na listopadowych Targach Gardenia mogliśmy zobaczyć ofertę czołowych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją maszyn ogrodniczych - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Na Gardenii mogliśmy zobaczyć wiele nowości ogrodniczych na kolejny sezon, wśród nich narzędzia i maszyny ogrodnicze. Dwa z nich zostały Złotymi Medalistami Grupy MTP!

 

Robot koszący Honda Miimo HRM3000 Live

Aries Power Equipment - zgłaszający, HONDA Motor Co., Ltd. - producent. Nowoczesny robot koszący odpowiadający na potrzeby rynku – wyposażony w moduł łączności i śledzenia GPS. Wyróżniający się na rynku niepowtarzalnym systemem, możliwością pracy kilku robotów w jednej pętli przewodu granicznego. Umożliwia serwisowi zdalną diagnozę, a klientowi możliwość sterowania urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi. Dzięki funkcji łagodnego zawracania przy przewodzie pracuje niezwykle efektywnie, a elektryczna regulacja wysokości koszenia pozwala na utrzymanie trawy w nienagannym porządku. System geofence pozwala klientowi na wyznaczenie terenu, na którym ma pracować robot, a po jego przekroczeniu, urządzenie wysyła alert do aplikacji mobilnej, a my możemy śledzić urządzenie dzięki modułowi GPS.

Urządzenie wielofunkcyjne Avant 645i

A.SERAFIN-MASZYNY SKA- zgłaszjący, Avant Tecno Oy - producent. Nowy Avant 645i to najmocniejsza na świecie ładowarka w swojej kategorii wagowej. Jej innowacyjność polega na zachowaniu kompaktowych wymiarów serii 600 i zwiększeniu mocy z 26 do 44 KM. Wysokoprężny silnik Kubota V1505-CR-TE5, zgodny z normą Stage V, zapewnia odpowiednią moc i moment obrotowy do prac, które wymagają dużej siły pociągowej i dużej prędkości. Maksymalny przepływ oleju hydraulicznego wynosi 75 l/min, co jest unikalne dla ładowarek tej wielkości. Dzięki temu nowy model może obsługiwać ponad 200 wymiennych narzędzi Avant.

Ponadto, swoją ofertę przedstawił szereg producentów i dystrybutorów, w tym producenci i marki takie jak: Korbanek, ISEKI, Kubota czy Massey Ferguson.