Organizator:

Najbardziej znane marki na Targach Green Area Show

Podziel się

AL-KO, Honda Aries Power, VICTUS, Oleo-Mac, John Deere – już dziś prezentujemy kilka z wiodących marek w kategorii maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego w branży ogrodniczej, które pojawią się na Targach GREEN AREA SHOW w Warszawie w dniach 2-3 października.

Na Torze Wyścigów Konnych Służewiec będzie można zobaczyć nowości w kategorii maszyn, sprzętu i narzędzi ogrodniczych. Uczestnicy Targów na własnej skórze sprawdzą ich zastosowanie oraz ich praktyczne zalety.

Targi GREEN AREA SHOW dedykowane tylko i wyłącznie profesjonalistom z branży ogrodniczej i komunalnej, pozwolą przyjrzeć się nowościom produktowym na kolejny sezon oraz nawiązać cenne relacje biznesowe. Targi będę mieć również charakter kontraktacyjny. Wśród wystawców nie zabraknie również firm z pozostałych sektorów ogrodniczych jak: opryskiwacze, środki ochry roślin, nasiona,  podłoża, nawozy czy systemy nawadniające.

Do udziału w Targach zapraszamy przedstawicieli zakładów komunalnych, zakłady zieleni miejskiej, właścicieli szkółek i gospodarstw ogrodniczych, firmy budowlane i deweloperów, właścicieli i zarządcy ośrodków hotelowych, zarządców ośrodków sportu i rekreacji, parków i pól golfowych, zarządców dróg i nieruchomości, przedstawicieli renomowanych punktów serwisowych i dealerskich, hurtownie i centra ogrodnicze, firmy wykonujące ogrody i architektów krajobrazu, kadrę zarządzającą z sieci DIY oraz marketów ogólnobudowlanych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Targów w dniach 2-3 października  w godzinach 9.00-17.00.

Bilety można kupić TUTAJ.

Kolejne wiodące marki w branży ogrodniczej zaprezentujemy niebawem!