Organizator:

Nowa możliwość promocji polskich producentów w Europie

Podziel się

Platforma BuyPoland uruchomiona przez Grupę MTP, organizatora Targów GREEN AREA SHOW to nowe narzędzie pozwalające zagranicznym klientom dotrzeć do polskich producentów.

BuyPoland ma służyć prezentacji potencjału eksportowego polskich przedsiębiorstw i producentów oraz wspierać polskie firmy w zdobywaniu zagranicznych kontrahentów. To narzędzie, którego zadaniem jest pomoc zagranicznym klientom w znalezieniu właściwych dostawców w Polsce. To rozbudowany internetowy katalog, który docelowo zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z najsilniejszych polskich branż. Katalog zawiera informacje o kluczowych producentach działających od wielu lat na rynkach międzynarodowych. Oprócz informacji o przedsiębiorstwach i ich najnowszych produktach, Buy Poland służy również publikacji najnowszych informacji i raportów na temat najważniejszych sektorów polskiego przemysłu. 

– Grupa MTP od blisko stu lat tworzy różnego rodzaju narzędzia promocji polskiej gospodarki – mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Grupy MTP. – Od lat najbardziej znane są targi, wydarzenia i konferencje, cały czas szukamy jednak nowych rozwiązań. Mamy zasoby, znamy zagraniczne rynki, mamy wypracowane od lat kontakty i relacje z przedsiębiorcami, jesteśmy rozpoznawalną marką. Postanowiliśmy to wykorzystać do stworzenia Buy Poland, które pomoże rozruszać polską gospodarkę w wielu sektorach po trudnym czasie pandemii i zastoju. BuyPoland.pl to miejsce, gdzie przyszli kupcy będą mogli dowiadywać się o potencjale eksportowym polskich firm opartym zarówno na ich własnych produktach, jak i wolnych mocach produkcyjnych.


Jesteś polskim producentem w branży ogrodniczej i chciałbyś zaprezentować swoją ofertę kontrahentom z Europy? Zgłoś obecność swojej firmy w portalu BuyPoland bezpłatnie już dziś.

NAPISZ DO NAS 

Dyrektor Projektu Green Area Show

Paulina Maniecka
Paulina Maniecka