Organizator:

Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych patronem branżowym Green Area Show

Podziel się

PSCO to największa organizacja, od 22 lat zrzeszająca właścicieli centrów ogrodniczych w Polsce. Obecnie skupia właścicieli 60 prężnie działających Centrów Ogrodniczych.

 

Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych propaguje rozwój zieleni oraz kulturę ogrodniczą. Od lat, nieprzerwanie umacnia swoją rangę i funkcję instytucji wyznaczającej trendy na rynku ogrodniczym, współpracując z ważnymi organizacjami z branży. Nadrzędnym celem są wspólne działania szkoleniowe i edukacyjne na różnych szczeblach. 

PSCO buduje markę Stowarzyszenia kojarzonego z rzetelnymi, świadczącymi profesjonalny serwis centrami ogrodniczymi, do których klient  przychodzi po bogaty asortyment i spotyka się z otwartością i wyczuleniem na jego potrzeby, gdzie uzyskuje fachowe doradztwo i ciekawe rozwiązania aranżacyjne podążające za światowymi trendami oraz gdzie może uczestniczyć w organizowanych praktycznych warsztatach i pokazach.

Zobacz pełną listę Centrów Ogrodniczych 

Tegorocznej wiosny PSCO zwróciło uwagę na obowiązujący w ogrodnictwie trend - city gardening. W myśl tej idei  propaguje aranżację zieleni wokół nas i namawia do działań ogrodniczych, które pozwolą stworzyć w najbliższym otoczeniu własną roślinną enklawę, miejsce, w którym będzie można przyjemnie spędzić czas i odpocząć. W pomieszczeniach domowych, w których najczęściej przebywamy warto otoczyć się roślinami, oczyszczające powietrze. 

 

Dowiedz się więcej