Organizator:

Serafin z nowościami AVANT na Green Area Show 2023

Podziel się

Firma Serafin w czasie zbliżających się Targów Green Area Show zaprezentuje nowości AVANT na żywo w czasie pracy - zapraszamy na efektowne pokazy już 7-9 września w Mostkach.

NOWOŚCI AVANT, które zobaczysz podczas pracy na targach GREEN AREA SHOW:

1. Avant 650i to najbardziej kompaktowa na świecie ładowarka w przedziale powyżej 26 KM Stage 5. Wysoki przepływ hydrauliczny - max 75 l/min z dwiema pompami - pozwala korzystać praktycznie z każdego narzędzia wymiennego marki Avant. Avant 650i posiada teleskopowy wysięgnik, system pływający oraz 8-funkcyjny joystick. System Optidrive™ zapewnia więcej mocy dla napędu i hydrauliki przyłączeniowej.

- obciążenie 1190 kg
- wysokość podnoszenia 2,83 m
- moc 44 KM
- przepływ 75 l/min 200 bar

2. Minikoparka 180 to najnowsze narzędzie Avant. Dzięki funkcji przechyłu łyżki o 60° od linii prostej możemy manewrować koparką bez zmiany pozycji ładowarki. Dzięki temu możliwe jest kopanie np. wzdłuż ścian. Maksymalna głębokość kopania to 1800 mm.

3. Zgrabiarka Avant przeznaczona jest dla ładowarek od serii 600. To wszechstronne narzędzie do przygotowywania podłoży, niwelacji dróg żwirowych, sprzątania działek budowlanych i zruszania stwardniałych gleb. Łatwo usuwa i gromadzi kamienie i inne zanieczyszczenia poprzez jazdę do przodu. Dostępne jest  z obrotem ręcznym lub hydraulicznym, +/- 30 stopni.

 

 

 

 

 

 

 

kup bilet zostań wystawcą