Organizator:

Strefa Eko na GREEN AREA SHOW

Podziel się

Zagadnienia ekologiczne już dawno przestały być ciekawostką i na stałe zadomowiły się w biznesie. W obliczu niepokojących sygnałów dotyczących zmian klimatycznych aspekty energooszczędności, wykorzystania nowoczesnych źródeł energii i szeroko pojętej ochrony środowiska stają się coraz bardziej dostrzegane przez producentów maszyn.

Green Area Show jako pionierskie wydarzenie w branży ogrodniczej stawia na prezentacje nie tylko nowości w ofercie producentów i dystrybutorów, ale także na prezentację innowacyjnych rozwiązań, które pomagają chronić środowisko. Zaprosiliśmy wystawców do zgłaszania produktów, które wykorzystują właśnie takie rozwiązania. Tak właśnie zrodził się pomysł utworzenia STREFY EKO, czyli przestrzeni do prezentacji nowoczesnych rozwiązań, które wpisują się w szeroko rozumiany nurt ekologiczny.
Chęć udziału zgłosiły następujące marki:
– PROGRASS POLSKA Sp. z o.o.
– JOHN DEERE POLSKA
– AL-KO KOBER Sp. z o.o.
– STIGA Sp. z o.o.
– HUSQVARNA POLAND Sp. z o.o.2929
– THE TICKMANNS Marcin Kleszczewski

Strefa Eko znajduje się na terenie zewnętrznym ekspozycji. Prezentacje będą się odbywać dwa razy dziennie – o godzinie 11 oraz 14. Zgłoszone firmy podczas krótkich, ok. 10 minutowych prezentacji pokażą i opowiedzą o narzędziach i maszynach oraz wykorzystanych rozwiązaniach i technologiach.

 

SPRAWDŹ PROGRAM