Organizator:

Traktorpool - Technika rolnicza online

Podziel się

Traktorpool to międzynarodowa, internetowa giełda maszyn oraz urządzeń rolniczych, komunalnych, leśnych i budowlanych. Miesięcznie portal odwiedza 3 830 000 użytkowników odnotowuje 40 000 000 wyświetleń strony w miesiącu oraz 1 000 000 potencjalnych kontaktów handlowych w roku (dane potwierdzone przez IVW*).

Coraz szybciej postępuje cyfryzacja a jednocześnie rosną potrzeby Państwa i Państwa potencjalnych klientów. Jesteśmy Państwa partnerem w czasach szybkiego rozwoju i dlatego oddajemy do dyspozycji platformę sprzedażową przeznaczoną do szybkiego i bezpiecznego kontaktu pomiędzy sprzedającym z jednej strony a kupującym z drugiej.

 

Portal traktorpool to wiodąca na rynku europejskim giełda sprzętu rolniczego, odpowiadając na Państwa potrzeby oraz w celu usprawnienia obsługi otwieramy kolejne oddziały w krajach na terenie Europy oraz na kontynencie afrykańskim. Najważniejsze informacje dotyczące oferty są automatycznie tłumaczone i prezentowane w 25 językach. Do Państwa dyspozycji oddajemy również kalkulator walut. Każda oferta może być wzbogacona dużą ilością zdjęć oraz filmikiem z prezentacją podczas pracy. Panel klienta oferuje ciągły i nieograniczony dostęp do aktualnych statystyk odrębnie dla każdej oferty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym portalem i skorzystania z jego bogatej oferty.