Organizator:

Zakres tematyczny GAShow

Podziel się

Premierowa edycja targów Green Area Show zapowiada się niezwykle ekscytująco. Na torze Służewiec w Warszawie Wystawcy będą mieli szeroki wachlarz zaprezentowania swoich technologii czy produktów.

W Warszawie pojawią się maszyny i urządzenia do ogrodnictwa jak na przykład siewniki, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, chwastowniki, kosy elektryczne i spalinowe, kosiarki, podkaszarki, kosiarki samojezdne, walce napowietrzające i inne aeratory mechaniczne, spalinowe, elektryczne, kultywator spalinowy i elektryczny, odkurzacz ogrodowy, rozdrabniacz do gałęzi, myjki ciśnieniowe,  piły łańcuchowe spalinowe i elektryczne.

Nie zabraknie również maszyn, urządzeń i sprzętu dla szkółkarstwa, takich jak siewniki, ciągniki, dozowniki, chwytaki, rozdrabniacze, belki do oprysków, maszyny do wiercenia, wózki, ładowacze, ładowarki, opielacze, piły i podcinacze. Oprócz tego z bliska będzie się można przyjrzeć także najnowszym trendom w zakresie narzędzi i sprzętu ogrodniczego. Zobaczymy narzędzia do uprawy gleby, przyrządy do sadzenia czy narzędzia do pielęgnacji roślin i terenów zielonych.

Podczas Green Area Show coś dla siebie znajdą również specjaliści od małej architektury ogrodowej, akcesoriów do nawadniania oraz szklarni i tuneli foliowych. Wykazać będą się mogli również profesjonaliści z zakresu materiałów roślinnych i nasiennych, torfów i podłoży oraz nawozów i środków ochrony roślin.

Zakres tematyczny GAShow 2019

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w premierowej edycji GREEN AREA SHOW. Przygotowaliśmy dla WAS specjalną ofertę z promocyjnymi cenami, która obowiązuje do 28 CZERWCA. Zapraszamy do kontaktu:

Paulina Maniecka
Dyrektor Projektu
tel: +48 691 030 468
mail: ">paulina.maniecka

Aleksandra Konopa
Opiekun Wystawców
tel: +48 539 777 549
mail: ">aleksandra.konopa