Organizator:

Zarezerwuj 7-9 września i poznaj nowości maszynowe dla branży ogrodniczej, komunalnej i leśnej!

Podziel się

W dniach 7-9 września na terenie leśnym w Mostkach k. Świebodzina odbędą się dwa wydarzenia skierowane do branży ogrodniczej, komunalnej i leśnej - Green Area Show oraz EKO-LAS. Warto zarezerwować sobie ten czas, aby poznać nowości w ofercie producentów oraz zobaczyć maszyny i narzędzia w akcji!

Targi GREEN AREA SHOW będą gościć w Mostkach,
tym razem
wspólnie z targami EKO-LAS!

GREEN AREA SHOW to wydarzenie o formule skierowanej do profesjonalnych zwiedzających, a także do klientów detalicznych zainteresowanych tematyką maszyn ogrodniczych i komunalnych. Główną ideą targów jest prezentacja maszyn, urządzeń i narzędzi w czasie dynamicznych pokazów i testów na terenie zewnętrznym - w faktycznym działaniu, połączona z dostępnością eksportów.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli zakładów komunalnych, pracowników zakładów zieleni miejskiej, właścicieli i zarządców ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy wykonujące ogrody, architektów krajobrazu, właścicieli firm budowlanych, deweloperów, zarządców dróg i nieruchomości, kadry zarządzającej z największych sieci handlowych oraz właścicieli sklepów internetowych. 

Równolegle odbywające się Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego w Polsce. Tegoroczna edycja ponownie zawita do dobrze znanej już lokalizacji i odbędzie się w Nadleśnictwie Świebodzin, gdzie odbyła się również poprzednia edycja.

Celem Targów EKO-LAS jest promocja produktów oraz usług, stworzenie odpowiedniego miejsca do nawiązania długotrwałych kontaktów biznesowych, prezentacja innowacyjnych maszyn i urządzeń oraz kreowanie nowych trendów. Głównym czynnikiem który sprawia, że Targi EKO-LAS są unikalne, jest organizacja wydarzenia na terenach leśnych. Umożliwia to realną prezentację harwesterów, forwarderów oraz wszelkich maszyn towarzyszących w trakcie pracy w terenie. Uczestnicy mają również okazję zapoznać się z aktualnymi trendami oraz nowoczesnymi technologiami, ale też wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach.

Wspólna ekspozycja targów Green Area Show i EKO-LAS zapowiada się naprawdę ekscytująco, a przede wszystkim rekordowo. Stawiamy na 23 ha powierzchni ekspozycyjnej, a na niej ponad 150 wystawców. Co więcej, droga zwiedzania wyniesie 3000 m, a całe wydarzenie podzielone zostanie na 2 olbrzymie strefy pokazów maszyn podczas pracy. Każda strefa wielkości 10 000 m2. Jesteśmy przekonani, iż liczba profesjonalnych zwiedzających jeszcze bardziej wzrośnie i osiągnie liczbę 8000 osób.

Zgłoś swój udział jako wystawca Dowiedz się więcej