Organizator:

Zieleń Miejska patronem branżowym Green Area Show

Podziel się

Czasopismo "Zieleń Miejska" objęło patronatem tegoroczną edycję wydarzenia Green Area Show.

"Zieleń Miejska” to uznany miesięcznik branżowy, jedyny magazyn w całości poświęcony tematowi kształtowania i zarządzania terenami zieleni miejskiej. Czasopismo jest wydawane od 2007 r. Współtworzą je praktycy, naukowcy oraz osoby pasjonujące się architekturą krajobrazu, mające realny wpływ na podnoszenie jakości życia w mieście. Odbiorca znajdzie tutaj praktyczne i techniczne wskazówki służące aranżacji przestrzeni miejskiej, a także porady prawne, odpowiadające na aktualne potrzeby zarządców zieleni. Redakcja podąża za światowymi trendami, stanowiąc dla czytelników źródło wielu inspiracji. W „Zieleni Miejskiej” znajdują się nie tylko opisy ciekawych projektów i ich realizacji, ale także fachowe artykuły dotyczące roślin oraz ich kompozycji. To także pokaźna dawka informacji z branżowych konferencji oraz targów, organizowanych w kraju i za granicą.

Zapraszamy do obserwowania profilu na Facebooku TUTAJ

Wraz z redakcją czasopisma "Zieleń Miejska" zapraszamy do bezpłatnego udziału w 2. Forum Zarządcy Zieleni, które odbędzie się w dniach 3-4 września 2020.

W tym roku proponujemy Państwu możliwość udziału aż w dwóch dniach tego wyjątkowego wydarzenia.
1. DZIEŃ FORUM:
Zależy nam na tym aby FORUM ZARZĄDCY ZIELENI było miejscem wymiany doświadczeń - stąd pierwszy dzień chcielibyśmy poświęcić przede wszystkim na prezentację studiów przypadków w formule "praktycy dla praktyków".
Parki kieszonkowe, łąki kwietne, zagospodarowanie wód opadowych, zagospodarowanie terenów rekreacyjnych - to tylko niektóre spośród wielu zagadnień, które omówią eksperci - praktycy zaproszeni do współpracy przez redakcję miesięcznika Zieleń Miejska.

2. DZIEŃ FORUM:
Drugi dzień 2. Forum Zarządcy Zieleni w przeważającej części poświęcony będzie kwestii doboru roślin do zieleni miejskiej oraz oczywiście ich utrzymaniu. Nie pominiemy też obszaru oceny stanu drzew oraz ich pielęgnacji.

2. FORUM ZARZĄDCY ZIELENI to niebywała okazja do spotkania, integracji środowiska zarządców zieleni z całej Polski i wymiany doświadczeń. Każdego dnia zaplanowaliśmy też czas na dyskusję na temat poruszanych zagadnień.

Udział w FORUM ZARZĄDCY ZIELENI jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje konieczność rejestracji.
Szczegółowy program i rejestracja: https://forumzarzadcyzieleni.abrys.pl/