Organizator:

Zobacz listę wszystkich wystawców GREEN AREA SHOW

Podziel się

Z dumą i zadowoleniem prezentujemy listę wszystkich wystawców, którzy pojawią 2 i 3 października, na warszawskim Służewcu podczas pierwszego w Polsce ogrodniczego show!

PEŁNA LISTA WYSTAWCÓW

Lokalizacja na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu pozwala na wyjątkowe połączenie tradycyjnej ekspozycji w hali z pokazami maszyn podczas pracy w terenie. To jest to, czego do tej pory nie było! Dynamiczne pokazy maszyn i narzędzi na żywo zaprezentują topowe marki branży ogrodniczej m.in. AL-KO, JOHN DEERE, HONDA, STIGA, HUSQVARNA, KUBOTA, ISEKI, MAKITA czy SERAFIN. Nowoczesna formuła wydarzenia jest fantastyczną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży oraz poznania oferty producentów i dystrybutorów na 2020 rok.

Warto zwrócić także uwagę na wydarzenia towarzyszące GREEN AREA SHOW. Sala konferencyjna w hali będzie przestrzenią do spotkania fachowców i wymiany opinii na szereg tematów związanych z zielenią miejską.
2 października odbędzie się 1 Forum Zarządcy Zieleni organizowane wspólnie z wspólnie z redakcją miesięcznika “Zieleń Miejska”, wydawanego przez firmę Abrys.
3 października zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie projektowania przestrzeni miejskich, podczas którego będzie można poznać tajniki narzędzia Vectorworks Landmark. Na oba te wydarzenia obowiązuje wcześniejsza rejestracja.  Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce program

 

SPRAWDŹ PROGRAM

KUP BILET

PEŁNA LISTA WYSTAWCÓW