Organizator:

O targach

Podziel się

Pierwsze w Polsce show ogrodnicze miejscem spotkania profesjonalistów branży ogrodniczej i komunalnej.

GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej o formule skierowanej do profesjonalnych zwiedzających, a także do klientów detalicznych, zainteresowanych tematyką maszyn ogrodniczych i komunalnych. 

Do udziału zapraszamy przedstawicieli zakładów komunalnych, pracowników zakładów zieleni miejskiej, właścicieli i zarządców ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy wykonujące ogrody, architektów krajobrazu, właścicieli firm budowlanych, deweloperów, zarządców dróg i nieruchomości, kadry zarządzającej z największych sieci handlowych oraz właścicieli sklepów internetowych. 

Nowoczesna formuła wydarzenia jest idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży oraz poznania oferty producentów i dystrybutorów na nowy sezon. Pokazy maszyn na żywo to zdecydowanie najciekawszy punkt programu. Do tej pory podczas spotkań wystawienniczych można było obejrzeć urządzenia, poznać ich parametry techniczne, ale nie było możliwości zobaczenia ich podczas pracy.

Green Area Show udostępnia wystawcom tereny, na których mogą właśnie w taki sposób zaprezentować swoje maszyny. To niepowtarzalna okazja, aby przetestować wybrane urządzenia i poznać ich możliwości. Oprócz pokazów narzędzi i maszyn, zapraszamy do współpracy związki branżowe, stowarzyszenia oraz wydawnictwa, z którymi wspólnie tworzymy bogaty program wydarzeń.

Wystawcy zapytani o opinię dotyczącą takiej formuły wydarzenia, z pokazami maszyn na żywo podkreślali, że ten format jest już sprawdzony na rynku światowym i europejskim i zdecydowanie brakowało takiego wydarzenia w Polsce. Akcentowali, że to także świetna okazja dla nich, do skonfrontowania swoich urządzeń z konkurencją.

Tegoroczna edycja Targów GREEN AREA SHOW odbędzie się w dniach 7-9 września w Mostkach k/Świebodzina, wspólnie z wspólnie z Targami Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. Poszerzenie spektrum Wystawców w czasie jednej imprezy pozwoli na pełniejszy przegląd branży oraz prezentację premierowej oferty przed większą publicznością. Rozpiętość tematyczna obejmie projektowanie, utrzymanie i zarządzanie terenami zielonymi zarówno w skali przestrzeni publicznej, leśnej, miejskiej, jak i prywatnej.

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z GREEN AREA SHOW 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Opiekun wystawców:

Aleksandra Konopa

Dyrektor Projektu

Paulina Maniecka
Paulina Maniecka

Opiekun Zwiedzających

Gabriela Wesołek
Gabriela Wesołek

Kontakt dla mediów

Natalia Porożyńska
Natalia Porożyńska