Organizator:

Lokalizacja i bilety

Druga edycja targów Green Area Show odbędzie się na terenie Hipodromu Wola w Poznaniu. Dla gości dostępny będzie niestrzeżony parking w najbliższym sąsiedztwie wystawy. Wstęp na teren show jest bezpłatny dla wszystkich profesjonalistów z branży ogrodniczej!

DLACZEGO WARTO?

Pierwsze w Polsce show ogrodnicze powraca w drugiej odsłonie! Już 9-11 września 2021 na terenie Hipodromu Wola w Poznaniu uczestnicy będą mieli szansę na poznanie najnowszych trendów maszynowych w branży ogrodniczej i przetestowania ich w terenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

LOKALIZACJA TARGÓW GREEN AREA SHOW

Green Area Show w 2021 roku odbędzie się na terenie Hipodromu Wola w Poznaniu. Hipodrom położony jest przy drodze nr 92 relacji Rzepiń – Warszawa.

SPRAWDŹ NA MAPIE

REJESTRACJA I BILETY

Na teren targów obowiązuje wstęp za okazaniem biletu. Bilety akceptujemy je w formie wydruku oraz w postaci elektronicznej na urządzeniu mobilnym. Dla osób z branży ogrodniczej przygotowaliśmy bezpłatną rejestrację – znajdziesz ją w poniżej.

ZAREJESTRUJ SIĘ KUP BILET

PARKING

Dla gość udostępniony zostanie niestrzeżony parking w najbliższym sąsiedztwie wystawy. Zachęcamy do rezerwacji miejsc parkingowych w wyprzedzeniem, poprzez platformę tobilet.pl.

ZAREZERWUJ PARKING